wrzesień 26, 2017 | Motywacja

90 DAYS TO NEW YOU – PROGRAM METAMORFOZY

Marzysz o spektakularnej przemianie? Motywacja do regularnego trenowania zwykle szybko Cię opuszcza? Podejmowane przez Ciebie wysiłki zgubienia nadmiernych kilogramów nie przynoszą skutku? Jeśli choć na jedno z pytań padło z Twojej strony: Tak – to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! W listopadzie rusza kolejna edycja programu metamorfozy Tonezone fitness multiplex – 90 Days To New You. Podejmij wyzwanie i dołącz już dziś!

90 Days To New You to program metamorfozy przeznaczony dla Klubowiczów Tonezone fitness multiplex, którego głównym założeniem jest zrewolucjonizowanie dotychczasowego stylu życia. Przemiana obejmuje nie tylko sferę fizyczną, ale przede wszystkim ma na celu wywrócenie do góry nogami Twojego dotychczasowego sposobu myślenia. Podejmując wyzwanie Tonezone, otrzymujesz indywidualną opiekę trenerską przez cały okres trwania projektu, profesjonalny plan treningowy oraz program diety. Ponadto przed rozpoczęciem programu, w jego trakcie oraz na zakończenie zapewniamy szczegółowe pomiary parametrów, a przez cały okres projektu – konsultacje fitnessowe oraz żywieniowe. Warto być w Tonezone! Warto zmieniać się z Tonezone!

Czy to dla mnie?

Wciąż wahasz się, czy program metamorfozy Tonezone to odpowiednia propozycja dla Ciebie? Porzuć kłębiące się w Twojej głowie wymówki! Zapisując się do projektu, na samym jego początku odbędziesz spotkanie z wyznaczonym trenerem, podczas którego przeprowadzony zostanie wywiad na temat Twojego aktualnego stanu zdrowia, ewentualnych przeciwwskazań, a także wykonane zostaną szczegółowe pomiary z wykorzystaniem profesjonalnego analizatora składu ciała i wagi Tanita – najbardziej zaawansowanej technologii monitorowania stanu zdrowia. Dzięki zastosowaniu pomiarów wagą Tanita możliwe jest dokładne określenie wszystkich najważniejszych komponentów, między innymi: tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, zawartości wody w organizmie, BMI czy wieku metabolicznego. Zrobimy Ci także pamiątkowe zdjęcie, aby porównać efekty i móc zobrazować Twój sukces na zakończenie projektu. Podczas takiego wstępnego spotkania będziemy mogli jak najtrafniej dobrać do Twoich oczekiwań, potrzeb oraz parametrów sesje treningowe, które zagwarantują Ci największą efektywność. Przystępując do programu, nie musisz obawiać się o swoje bezpieczeństwo i zdrowie, jesteś pod opieką wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Podejmij wyzwanie

W ramach projektu metamorfozy uczestnicy zostają podzieleni na grupy, a nad każdą z nich opiekę przejmuje jeden z trenerów Tonezone. Trener opiekujący się daną grupą jest w stałym kontakcie ze swoimi podopiecznymi – również w kwestii umawiania się na wspólne treningi grupowe. Każdy z trenerów jest odpowiedzialny za postępy oraz końcowe wyniki całej grupy, jak i indywidualne metamorfozy. Trener Tonezone staje się Twoim cieniem! Na zakończenie programu zostaje wybrana grupa, która osiągnęła największe efekty. Dodatkowo wyłaniamy jednego uczestnika z każdej z grup, którego przemiana okazała się najbardziej spektakularna, a także zwycięzcę całego projektu.

Nie czekaj na specjalne okazje – zawalcz o poprawę wyglądu, swoje dobre samopoczucie oraz lepsze zdrowie. Podejmij wyzwanie i dołącz już dziś! W 90 dni stworzymy lepszą wersję Ciebie!

Oferta limitowana: – 75%! Zapisy przyjmujemy w recepcji Tonezone 🙂

Odbierz zaproszenie