aktywność fizyczna
Luty 4, 2017 | Motywacja

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA – NIEZASTĄPIONY ANTYDEPRESANT

Jak ważne jest dla Ciebie zdrowie oraz aktywność fizyczna? Jedni marzą o wyrzeźbionym sześciopaku na brzuchu, dla innych istotna jest poprawa samopoczucia oraz uwolnienie się od negatywnych skutków codziennego stresu. Ruch to świetny antydepresant, a to tylko jedna z wielu jego zalet.

Tonezone to trwały zastrzyk życiowej energii, który stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie, aby pomóc Ci żyć dłużej i cieszyć się pełnią życia na każdym jego etapie.

Właśnie rozpoczął się 2017 rok. Cieszymy się, że spędzisz go z Tonezone fitness multiplex. Każdemu z nas potrzebna jest regularna aktywność fizyczna. Ruch jest nieodzownie wpisany w istotę naszego gatunku. Sprawność naszego ciała, jego prawidłowa metabolika i pożądana żywotność zależy od tego, czy będziemy aktywni. To takie proste!

Żyjemy w świecie luksusu. Większość codziennych aktywności oraz prac domowych wykonują za nas maszyny, przez co my ruszamy się coraz mniej, a w konsekwencji też dużo więcej jemy. Przemieszczamy się wszędzie za pomocą pojazdów, korzystamy z ruchomych schodów. Dziś już nawet rolety okienne odsłaniamy przy pomocy elektroniki – a przecież jest tego o wiele więcej. Współczesny tryb życia w połączeniu ze spożywaniem przetworzonej i w większości niezdrowej żywności z barów szybkiej obsługi, często dowożonej jeszcze pod drzwi naszych domów, już dziś jest problemem na skalę ogólnoświatową.

Co robić, żeby w wieku 30 lat wciąż mieć wspaniałe ciało, chęć do życia, a w wieku 50 lat nie być 100 kg babcią lub dziadkiem z balkonikiem bez chęci do życia? Musisz zacząć działać już dziś!

Nie musisz od razu rzucać się na głęboką wodę. Bycie zdrowym i aktywnym niekoniecznie oznacza bycie super fit. Spójrz chociażby na atletów. Nie wszyscy mają ciała modelek czy modeli fitness.

W  Tonezone o byciu fit wiemy wszystko. Zdrowy styl życia to przede wszystkim regularna aktywność fizyczna wpisana w Twój plan dnia, która staje się Twoim nawykiem. To jedna z podstawowych zmian, którą pomożemy Ci wprowadzić również i w Twoje życie. Twoje zdrowie i Twój cel są dla nas najważniejsze. Z nami dasz radę!

Tonezone fitness multiplex tworzą ludzie, którzy po pierwsze pragną Ci pomóc. Tutaj dzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem! Nie stawiamy żadnych ograniczeń! Gwarantujemy dostęp do najszerszej oferty zajęć treningowych w Europie – bez limitu czasu i wejść.

Nasze treningi dostosowane są do indywidualnych możliwości każdego z ćwiczących. Ta personalizacja umożliwia wspólne trenowanie osób będących na różnych poziomach zaawansowania.

Zajęcia prowadzone są według koncepcji treningu personalnego w grupie, dzięki czemu zyskujesz podwójnie. Tylko w Tonezone łączymy jakość treningu personalnego z nieocenioną siłą motywacji grupy. A wszystko w niepowtarzalnej atmosferze! Muzyka podczas treningu ma na celu zrelaksować Twój umysł i wspomóc poprawność wykonywanych ćwiczeń w każdym pojedynczym ruchu. Ponadto, w ramach członkostwa otrzymujesz swobodny dostęp do SPA oraz strefy relaksu, gdzie możesz się regenerować i relaksować po intensywnym treningu.

Chcesz stać się lepszą wersją siebie? Polecamy Ci aktywność fizyczną 6 razy w tygodniu – wystarczy 30-minutowy trening aerobowy jednego dnia i 40 minut treningu wytrzymałościowego w kolejnym dniu. Jeśli dodatkowo będziesz jeść 5-6 posiłków skomponowanych w oparciu o dobrej jakości mięso, warzywa i owoce, szybko zobaczysz rezultaty. Odwiedzaj Tonezone tak często, jak tylko masz ochotę.

Nie wiesz który trening będzie dla ciebie odpowiedni? Zwróć się o poradę do Trenerów Tonezone –  wszyscy jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Wiedz, że dołączając do Tonezone udało Ci się zrobić wielki krok w kierunku lepszej jakości swojego życia. Gwarantuję Ci, że już po pierwszym treningu poczujesz różnicę. Zaczynamy przygodę, która zmieni Cię na lepsze! Razem stworzymy nową wersję Ciebie!

 

Dasz Radę!
Tony Cowen

Odbierz zaproszenie