Trenerzy

Maciek Tarnacki

Nazywam się Maciej Tarnacki i jestem Trenerem Personalnym oraz Trenerem Mentalnym. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu z tytułem Magistra. Ukończyłem Specjalizację z Treningu Mentalnego pod nadzorem Psychologa Sportowego Klasy Mistrzowskiej, pełniąc jednocześnie funkcję przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Treningu Mentalnego. Mogę śmiało nazwać się pionierem w sposobie podejścia do klienta skupiając się zarówno na treningach ciała jak i umysłu, które korelują ze sobą nie odłącznie w drodze do postawionych sobie celów! Jestem także certyfikowanym Trenerem Kulturystyki oraz Trenerem Podnoszenia ciężarów.

Posiadam obszerne zaplecze zawodowe poparte wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w wielu dziedzinach sportowych. Jestem pasjonatem tego czym się zajmuję, ale przede wszystkim stawiam na wykształcenie, które zdobywałem w trakcie swojej ścieżki co potwierdzają zdobyte przeze mnie certyfikaty od oficjalnych związków.

Czerpię radość ze swojej pracy i chętnie pomagam ludziom. Uważam podejście do klienta za holistyczne rozwijając zarówno ciało jak i umysł. Na co dzień pracuję z ludźmi pomagając im realizować wspólnie wyznaczone cele oraz unikać nie potrzebnych błędów i odpowiednio dbać o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

Poznaj nasz zespół
Odbierz zaproszenie