Trenerzy

Marek Hildebrandt

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sopotu w Gdańsku, studia ukończył z tytułem magistra z oceną bardzo dobrą, a jego specjalizacja to żywienie i suplementacja. Pracuje aktywnie od kilku lat jako  instruktor sportów sylwetkowych, instruktor zajęć zorganizowanych, dietetyk oraz trener personalny. Swoją wiedzę opiera na dowodach naukowych i cenionych pozycjach literatury. Do treningów personalnych podchodzi w sposób bardzo zindywidualizowany, każda współpraca poprzedzona jest spotkaniem skupionym na konsultacji oraz testach diagnostycznych, które służą do określenia konkretnego planu działania.

Ustalanie planów żywieniowych i strategii suplementacji nie stanowi dla niego problemu nawet w przypadku jednostek chorobowych, a szczególnie chorób cywilizacyjnych.

Ponadto ukończył kurs z masażu tkanek głębokich, kinesiotapingu, programowania treningowego oraz fundamentów treningu sylwetkowego i stale rozwija swoją wiedzę w tym zakresie.

Jego konik to dietetyka, trening siłowy oraz trening skupiony na redukcji tkanki tłuszczowej co w połączeniu stanowi synergiczne działanie ułatwiające osiągnięcie konkretnego celu.

W grafiku Tonezone znajdziecie m. in. Jego autorskie zajęcia „All Body Strength Workout”.

Poznaj nasz zespół
Odbierz zaproszenie